Změny ve výuce od 4. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k tomu, že systém PES přešel do 5. stupně, dochází ke změnám v nastavení výuky ve školách. Od pondělí 4. 1. 2021 se prezenční výuka bude týkat pouze 1. a 2. ročníků, ostatní ročníky budou vzdělávány distančně (doma). Režim zadávání práce a nastavení online hodin bude odpovídat „podzimnímu" období plné distanční výuky. Více zde.

V souvislosti s tím budou všem žákům, kteří budou na distanční výuce, odhlášeny hromadně obědy. Pokud budou mít rodiče o odběr obědů pro své dítě zájem, je třeba si oběd přihlásit - možnost přihlášení bude až do neděle 3. 1. 2021 do 24:00.

Odběr obědů (pro žáky s distanční výukou) je možný jen ve vlastních nádobách; na terase školy je zřízeno výdejní okno v době od 11:00 do 13:00, vstup k výdejnímu okénku je umožněn z důvodu bezpečnosti pouze z ulice Hřbitovní (od DPS) - prosíme o dodržování hygienických opatření včetně rozestupů.

Autor: Antonín Šerý (29.12.2020)