Výzva rodičům žáků ZŠ Šlapanice

Vážení rodiče,

pokud máte zájem zapojit se do činnosti školské rady jako zástupci rodičů, přihlaste se prosím nejpozději do 24. 9. 2015 jako kandidát na člena školské rady. V případě Vaší kandidatury prosím o odevzdání Vaší písemné nominace a krátkého představení své osoby a Vaší motivace pro práci ve školské radě. Vše prosím doručte do kanceláře ředitele školy PhDr. Pavla Vyhňáka, Masarykovo nám. 1594/16, 664 51 Šlapanice. A to buď dopisem nebo elektronicky na kancelar@zsslapanice.cz. Uveďte přitom své jméno, příjmení, bydliště a ročník, který navštěvuje Vaše dítě. Ze všech přihlášených kandidátů bude sestavena kandidátní listina, z níž rodiče vyberou své zástupce do školské rady.

Volby do školské rady se uskuteční v úterý 29. září 2015 v čase od 16.30 - 18.00 během třídních schůzek pro 2. - 5., 7. - 9. ročník v prostorách ZŠ Šlapanice (3. NP před sborovnou). Srdečně jsou zváni i rodiče žáků prvních a šestých tříd.

S činností školské rady se můžete seznámit na stránkách školy (www.zsslapanice.cz).

Autor: Pavel Vyhňák (14.9.2015)