Vstup do bazénu ZŠ Šlapanice v provozní době pro veřejnost dětem a ženám z Ukrajiny zdarma - Вхід у басейн ЗШ Шлапаніце в робочий час для публіки дітям і жінкам з України безкоштовний

Od 1. května do 31. května po dohodě se zřizovatelem umožňuje ZŠ Šlapanice dětem a ženám z Ukrajiny vstup do školního bazénu v provozní době pro veřejnost dětem a ženám z Ukrajiny zdarma.

Akce je vázaná výhradně na ukrajinský cestovní pas s vízem strpění, vydaným Ministerstvem vnitra ČR nebo Policií ČR ne s datem starším než 23. 2. 2022, případně hraniční průvodku s vlepeným vízovým štítkem strpění vydaným Ministerstvem vnitra ČR nebo Policií ČR ne s datem starším než 23. 2. 2022.

Všichni ostatní občané Ukrajiny, kteří nesplňují výše uvedené podmínky, mají vstupné dle aktuálního ceníku.

З 1. травня по 31. травня за домовленістю із засновником ЗОШ Шлапаніце дозволяє дітям і жінкам з України безкоштовно відвідувати шкільний басейн у робочий час для громадськості, дітей та жінок з України.

Акція прив'язана виключно до українського паспорта з візою терпіння, виданою Міністерством внутрішніх справ ЧР або Поліцією ЧР не з датою старше 23. 2. 2022, можливо, прикордонну проводку з клеєною візовою табличкою "терпіння", видану Міністерством внутрішніх справ ЧР або Поліцією ЧР, не з датою старше 23. 2. 2022 рік.

Всі інші громадяни України, які не відповідають вищезазначеним умовам, мають вхід за діючим прейскурантом.

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF
Autor: Antonín Šerý (18.05.2022)

Aktuality

Odebírat novinky