Třídní schůzky pro 2. – 5., 7. – 9. ročníky

V úterý 29. 9. 2015 se v 16:30 konají třídní schůzky pro 2. - 5. a 7. - 9. ročníky. S výjimkou 9. ročníků proběhne zahájení ve třídách. Pro rodiče žáků 9. ročníků je začátek v kinosále, kde se koná setkání s výchovnou poradkyní (informace k přijímacímu řízení), účast nutná. Poté následují třídní schůzky ve třídách.

Pro rodiče žáků 8. ročníku, kteří se účastní zájezdu do Anglie, se koná  v 16 hodin ve školní jídelně informační schůzka, kde rodiče obdrží bližší informace k této školní akci. Vstup do jídelny dveřmi pod terasou jídelny.

Připomínáme, že v době konání třídních schůzek se uskuteční doplňující volby zástupců rodičů do školské rady - více zde.

V době třídních schůzek, v době od 16.00 do 17.30 hodin, je možnost konzultace se školní psycholožkou a speciální pedagožkou.

Autor: Antonín Šerý (24.9.2015)