Bezpečně do školy

Žáci 1. C a 3. D měli možnost se ve čtvrtek 24. 10. v rámci jednodenního projektu seznámit s pravidly silničního provozu.

Třídní učitelky připravily úkoly a soutěže, při kterých žáci mohli řešit dopravní situace, samozřejmě určovali povinné vybavení jízdního kola, řešili jednoduché dopravní situace, rozlišovali základní dopravní značky. Na koloběžkách si v parku mohli vyzkoušet jízdu zručnosti. V roli závodních automobilů si zasportovali v tělocvičně. Cílem projektu je osvojování si pravidel silničního provozu v rámci bezpečné chůze do školy.

Chtěli bychom moc poděkovat za pomoc paní vychovatelce Lence Rabušicové, paní asistence Lucii Matýškové a holkám z 9. B Andrei Sedlákové, Karolíně Nohelové, Kláře Pražákové, Zuzce Jarošové a Sabině Gallové a z 9. D Kristýně Paulczyňské, Janě Macháčkové, Míši Smítalové a Terezce Finkové.

Autor: Lenka Maňasová (5.11.2019)