Včelařský kroužek

ZO Českého svazu včelařů ve Šlapanicích v letošním roce zahajuje nultý ročník kroužku mladých včelařů. V letošním roce předpokládáme občasné příležitostné návštěvy u členů naší organizace přímo na včelnicích. Proto hledáme vážné zájemce ve věku do 15 let. Pokud děti naše nabídka osloví, prosím, ať se spojí prostřednictvím rodičů emailem nebo telefonicky na níže uvedený kontakt. Děti zapojeni do této činnosti budou vybaveny ochrannými pomůckami, zakoupenými z dotace města. V dalších letech předpokládáme rozvíjet činnost tohoto kroužku nákupem úlů a dalších nezbytných pomůcek pro včelaření. Počet zájemců je omezen! Schůzku s nimi a jejich rodiči bychom rádi uskutečnili ještě do konce dubna v prostorách základní školy.

Kontaktní údaje pro konzultace a přihlášky: Jan Migdau, tel. 725722164, email: jan.migdau@unob.cz.

Autor: Zora Dufková (19.4.2018)