Účast žáků ZŠ Šlapanice v krajském kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek 2019

V úterý 19.2.2019 se na ZŠ Bednářova v Brně konalo krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek.

Soutěže se zúčastnili čtyři žáci naší školy. V kategorii žáků, kteří studují sólový zpěv nebo hlasovou výchovu na ZUŠ od 6 do 11 let, se soutěže zúčastnily Nela Jarolímová a Ella Lucáková. V kategorii žáků, kteří nestudují sólový zpěv od 12 do 15 let, školu reprezentovali Laura Ida Nikolov a Lukáš Kulendík.

Naši žáci si v soutěži vedli opravdu skvěle. V kategorii žáků, kteří studují sólový zpěv nebo hlasovou výchovu na ZUŠ 6 - 11 let se umístila Ella Lucáková na 3. místě. V kategorii žáků, kteří nestudují sólový zpěv 12 - 15 let, získali Laura Ida Nikolov a Lukáš Kulendík 1. místo a postoupili do celostátního kola do Karlových Varů.

Výhercům gratulujeme a Lauře a Lukášovi držíme palce, aby uspěli v celostátním kole v Karlových Varech.

Autor: Jitka Landaufová (7.3.2019)