Softball - 5. ročník tradičního turnaje v Bílovicích

V sobotu 15.12.2018 se uskutečnil již 5. ročník tradičního beeballového turnaje v Bílovicích nad Svitavou. Zároveň šlo o 2. turnaj Školní BeeBallové ligy. V Bílovicích se turnaje zúčastnilo celkem pět týmů. Vedle domácích Bílovic to byly celky ZŠ Svážná Brno, ZŠ Elišky Přemyslovny Brno a ZŠ Šlapanice měla rovnou dva týmy. Turnaj se hrál systémem každý s každým. Celkem se tak odehrálo 10 utkání. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané. Asi nejdramatičtější duel byl mezi Svážnou a Elišky Přemyslovny, kdy až do poslední směny nebyl vůbec jasný vítěz. Více štěstí v závěru měla Eliška Přemyslovna. Celý turnaj provázela silná podpora díváků - rodičů. A bylo vidět, že děti si hru užívaly. Díky všem pořadatelům a zvláště rozhodčím Ondrovi Charvátovi, Matyášovi Voříškovi, Lukášovi Voříškovi a Martinovi Doleželovi.

Autor: Olga Hamříková (3.1.2019)