Předvánoční zastavení – výtěžek charitativní sbírky

Tímto bych Vám všem chtěl poděkovat za práci, volný čas a finanční příspěvky, které jste investovali do Předvánočního zastavení. Vánoční náladu jsme tentokrát nastartovali ještě před adventem a díky všem se i letos podařilo v pátek 1. prosince naplnit původní poselství Vánoc. Výtěžek z této akce je pro nás velkým překvapením. Laťka byla po loňském „nultém" ročníku nastavena hodně vysoko, přesto se nám povedlo ji "o parník" přeskočit!

Hlasováním formou ankety na webu školy bylo rozhodnuto, že výtěžkem Předvánočního zastavení podpoříme občanské sdružení V růžovém sadu - www.vruzovemsadu.cz. V posledním týdnu před vánočními prázdninami se vybraní zástupci za jednotlivé ročníky tedy vypraví do Ořechova, kde přímo v sídle občanského sdružení předají darovací certifikát na částku neuvěřitelných 70 500 Kč.

Sbírka hraček, jejíž vrchol byl právě na této naší akci, přinese dětem v Dětské fakultní nemocnici jistě velkou dávku radosti.

Vystoupení našich žáků i učitelů měla díky jejich talentu a šikovnosti opět velký ohlas, a zpříjemnila tak atmosféru celé akce.

Přeji všem, ať nám takto získaná vánoční nálada vydrží co nejdéle.

Autor: Pavel Vyhňák (8.12.2017)