Dopolední přesnídávky pro děti

Vážení rodiče,

od 11. 9. 2017 naše školní jídelna nabízí možnost odběru přesnídávek pro žáky naší školy. Přesnídávky budou obsahovat čerstvé pečivo, různé druhy pomazánek, ale také to např. může být kaše (jáhlová, pohanková, rýžová, z ovesných vloček). Přesnídávky budou doplněné čerstvou zeleninou a ovocem. Dále děti dostanou i různé mléčné svačinky, cereálie, ovocné pyré, atd. dle aktuální nabídky na jídelníčku. Jejich součástí bude i neochucená voda, lehce slazený nápoj (čaj, sirup) a podle jídelníčku i neochucené mléko.

Přesnídávky budou vydávány v malé školní jídelně o velké přestávce.

Pokud děti svačinu nedojí, můžou si ji odnést ve vlastní svačinové krabičce do třídy.

Cena jedné svačinky je 15,-Kč.

Svačiny se objednávají přes internet kliknutím na odkaz online obědy v záhlaví školních stránek nebo zadáním adresy http://strav.nasejidelna.cz/0021 do prohlížeče nebo s pomocí čipu na terminálu ve školní jídelně.
Platit lze hotově na pokladně školní jídelny nebo bankovním převodem, dle předchozí domluvy s paní Sedláčkovou, tel.: 544 120 314.

Na svačinu mohou chodit i děti, které nechodí na obědy. V tomto případě je potřeba kontaktovat p. Sedláčkovou. Děti nemusí chodit pravidelně, můžete si vybírat, na co máte chuť.

Pokud dítě onemocní, přesnídávky jsou odhlášeny automaticky, po nahlášení nepřítomnosti dítěte rodičem u paní Sedláčkové.

PŘEJEME DOBROU CHUŤ!

Autor: Pavel Vyhňák (6.9.2017)